Nauwkeurige zaagsneden in harde tegels
- Nette en splintervrije zaagsneden: Dankzij de doorlopende snijrand zaag je tegels en keramiek met minimale randbeschadiging voor een strak eindresultaat.
- Hoge zaagsnelheid in keramiek: De geoptimaliseerde diamantmatrix zorgt ervoor dat je vlot door porselein en keramische wand- of vloertegels snijdt.
- Duurzame Bosch diamanttechnologie: Met het 10 mm hoge diamantsegment behoud je een lange levensduur bij intensief gebruik op tegelzaagmachines.
Met de Bosch pro Best for Ceramic diamantdoorslijpschijf zaag je snel, uiterst nauwkeurig en zonder splinters door harde keramische tegels, keramiek en porselein. Dankzij de doorlopende snijrand zaag je met minimale randbeschadiging, wat resulteert in strak afgewerkte randen bij elke tegelklus. De geoptimaliseerde diamantmatrix en de 10 mm hoge segmenthoogte garanderen een hoge zaagsnelheid en een lange levensduur bij intensief gebruik. Met een diameter van 350 mm, een zaagdikte van 3 mm en een asgat van 25,4 mm (met verloopring naar 30 mm) is dit zaagblad uitermate geschikt voor stationaire tegelzaagtafels en steenzaagmachines.
Productomschrijving
- Diamantdoorslijpschijf Best for Ceramic 350 x 30/25,40 x 3 x 10 mm
- Gladde randen bij zagen van tegels
- Diamantdoorslijpschijf Best for Ceramic zorgt voor schone zaagsneden bij het zagen van tegels
- Schone zaagsneden met minimale beschadiging van de tegels zijn mogelijk door de ononderbroken snijrand
Voordelen
- Gladde randen - De diamantdoorslijpschijf Best for Ceramic zaagt snel en glad door tegels voor tegelwerk.
- Schone zaagsneden met minimale beschadiging van de tegels zijn mogelijk door de ononderbroken snijrand.
- Daarnaast is het diamantmengsel geoptimaliseerd voor het zagen van tegels.
- Gebruik deze schijf bij porselein, tegels en keramiek.
- Deze schijf kan bij tegelzaagmachines worden gebruikt Met een asgat van 25,4 mm.
